• GÜRPINAR SU BC CUP 2018-2019 SEZONU ÖN KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.
  • 2017-2018 SEZONU ŞAMPİYONU ÇAĞDAŞLAR..
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 25.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 24.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 23.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 21.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 22.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • GÜRPINAR SU BC CUP 2018 20.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 07/06/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018-2019 SEZONU ÖN KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.

    GÜRPINAR SU BC CUP 2018-2019 SEZONU ÖN KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.
     

    Gürpınar Su Bc Cup 2017-2018 sezonunda 41 takım şampiyonluk için mücadele etti.230 maçın oynandığı turnuvada Çağdaşlar sk ve Kadıköy Belediyesi final oynadı.

    Bc cup basketbol turnuvasına şirket takımları spor kulüpleri dernekler üniversite takımları ve arkadaş toplulukları katılım gösterebilmektedir.

    Turnuvada nbn23 firması tarafından maçların istatistikliği tutulmakta ve internetten canlı olarak yayınlanmaktadır.

    http://bccup.nbn23.com/tr/

    Bc cup maçları zincirlikuyuda bulunan isov yapı meslek lisesi içindeki spor salonunda oynanmaktadır.

    Maçlar çalışan sporcular düşünülerek hafta içi 20.30 ve 21.45 oynatılmaktadır.

    iletişim için ;

    mail : info@bccup.net
    tel : 0 212 266 19 03
    mobil : 0 532 455 72 77
    web: www.bccup.net


    haberin devamı >>
  • 28/05/2018
    2017-2018 SEZONU ŞAMPİYONU ÇAĞDAŞLAR..

    GÜRPINAR SU BC CUP 2017-2018 SEZONU SAMPİYONU ÇAĞDAŞLAR.SEZON MVP Sİ KAMER DAVUD

    1. ÇAĞDAŞLAR 
    2. KADIKÖY BELEDİYESİ
    3. DARÜŞŞAFAKA MEZUNLERI

    GÜRPINAR SU BC CUP 2017-2018 SEZONU SAMPİYONU ÇAĞDAŞLAR...

    KASIM AYINDA BAŞLAYAN VE CUMA AKŞAMI ÇAĞDAŞLAR & KADIKÖY BELEDİYESİ FİNALİ İLE SONLANAN BC CUP ADINA YAKIŞIR BİR FİNAL MAÇI İLE SONLANDI.

    BİR TARAFTA KENAN TÜTÜNCÜ LÜ ARDA EZER Lİ NAMAĞLUP KADIKÖY BELEDİYESİ DİĞER TARAFTA GEÇEN SENENİN İSTANBUL ŞAMPİYONU İBRAHİN ERKAN LI DAVİD DİXON LI ÇAĞDAŞLAR SPOR KULÜBÜ...

    MAÇIN BAŞINDAN SONUNA KADAR ÇEKİŞMENİN BİTMEDİĞİ MAÇTIN BAŞINDA YÜKSEK TEMPOYU TERCİH EDEN KADIKÖY BELEDİYESİ RAKİBİ KARŞISINDA İLK ÇEYREĞİ 1 SAYI FARKLA ÖNDE KAPATTI.
    BU ÇEYREKTE ATAÇ KIVANÇ İLE 7 SAYI BULAN ÇAĞDAŞLARA 7 SAYI İLE KENAN TÜTÜNCÜ KARŞILIK VERDİ.

    1 ÇEYREK SKORU ÇAĞDAŞLAR 13-14 KADIKÖY BELEDİYESİ

    İKİNCİ ÇEYREKTE ÇAĞDAŞLAR SK DAN CEM ÇAKIRER DIŞ ŞUTLARI ETKİLİ OLURKEN KADIKOY BELEDİYESİ EMİR OBALI VE HÜSEYİN GARGILININ ETKİLİ OYUNLARI İLE KARŞILIK VERDİ.

    İLK YARI SKORU ÇAĞDAŞLAR 27-23 KADIKÖY BELEDİYESİ

    3. ÇEYREKTE KADIKOY BELEDİYESİ KENAN TÜTÜNCÜ VE BUĞRA DÜLÇEKÇİ SAYILAR BULURKEN ÇEYREK SONUNDA FARKI 1 SAYIYA KADAR İNDİR.

    BU ÇEYREKTE ÇAĞDAŞLARIN ESKİ PROFESYONEL OYUNCUSU 2.08 LİK DEV PİVOTU KAMER DAVUD DEVREYE GİRDİ. ARKA ARKAYA BULDUĞU SAYILAR TAKIMINI AYAKTA TUTTU.

    3.ÇEYREK SKORU ÇAĞDAŞLAR 37-36 KADIKÖY BELEDİYESİ

    SON ÇEYREKTE GEDİZ DOĞA VE KAMER DAVUD İŞ BİRLİĞİ ÇAĞDAŞLARI ŞAMPİYONLUĞA TAŞIDI.
    KADIKÖY BELEDİYESİ NDE MURAT DARAGENLİ BUĞRA DÜLÇEKCİNİN SAYILARI MAÇI KAZANMALARI İÇİN YETERLİ OLMADI…

    ÇAĞDAŞLAR SPOR KULÜBÜNE ŞAMPİYONLUK KUPASINI TURGUT PAŞALI VERDİ.


    haberin devamı >>
  • 04/05/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 25.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 25. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    7 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DARÜŞŞAFAKA MEZ. CLUB SPORİUM 2.TUR
    21:45 RİSİNG İNŞAAT GENYAP İNŞAAT 2.TUR
           
    8 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 MAVİ BİRLİK / SHELL İSTANBUL BAROSU 2.TUR
           
    9 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 GÖZTEPE BASKET DİNAMO 3.TUR
           
    10 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 KAAN KIRMIZI 3.TUR
           
    11 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    21:45 LİNERİS SOLUTİONS THE MARMARA 3.TUR

    haberin devamı >>
  • 27/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 24.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 24. HAFTA MAÇ PROGRAMI
     
    30 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DARÜŞŞAFAKA MEZ. MARAŞLI KUYUMCULUK 1.TUR
    21:45 RİSİNG İNŞAAT ARMADA 1.TUR
           
    2 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 MSK THE MARMARA 2.TUR
    21:45 BİZİMKENT DOĞA / SUADİYE SUPERSONİCS DİNAMO 2.TUR
           
    3 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 BARIŞ DOLAPDERE KIRMIZI 2.TUR
    21:45 HAREMS TEAM DENİZBANK PLUS 2.TUR
           
    4 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 İSTANBUL TIP FAK. / ARKAS TIBBİYE 2.TUR
    21:45 MAVİ BİRLİK SHELL 1.TUR

    haberin devamı >>
  • 19/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 23.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 23. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    24 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ELİT AKADEMİ DENİZBANK PLUS 1.TUR
    21:45 DİNAMO VOGUE ESTETİK 1.TUR
           
    25 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 İSTANBUL BAROSU GSK 1.TUR
    21:45 MSK CADDEBOSTAN NETS 1.TUR
           
    26 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 BARIŞ DOLAPDERE OLD STARS 1.TUR
    21:45 HAREMS TEAM TEAM SYSTEM 1.TUR
           
    27 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 İSTANBUL TIP FAK. ARKAS 1.TUR
    21:45 BİZİMKENT DOĞA SUADİYE SUPERSONİCS 1.TUR

    haberin devamı >>
  • 16/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 21.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     GÜRPINAR SU BC CUP 21. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    9 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DENİZBANK PLUS 65 85 ÇAĞDAŞLAR BGR
    21:45 TIBBİYE 53 47 DİNAMO BGR
               
    10 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GSK 54 65 DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. BGR
    21:45 GÜRSOY GROUP 20 0 ALA BGR
               
    11 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GÜLFORM MATBAA 55 50 MARAŞLI KUYUMCULUK AGR
    21:45 HONEY BADGERS 59 50 KIRMIZI BGR
               
    12 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 TEAM SYSTEM 73 92 SHELL AGR
    21:45 BARIŞ DOLAPDERE 74 48 DEFENDERS AGR
               
    13 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 EDY İNŞAAT 76 54 MSK AGR
    21:45 ARMADA 42 61 İSTANBUL TIP FAK. AGR

    haberin devamı >>
  • 16/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 22.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     GÜRPINAR SU BC CUP 22. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    16 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 KADIKÖY BELEDİYESİ MAVİ BİRLİK CGR
    21:45 ARKAS KAAN CGR
           
    17 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 SUADİYE SUPERSONİCS DARÜŞŞAFAKA MEZ. CGR
    21:45 CADDEBOSTAN NETS HAREMS TEAM CGR
           
    18 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 RİSİNG İNŞAAT OLD STARS CGR
    21:45 KIRMIZI GAZELLA YELKOVAN 1.TUR
           
    19 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 TIBBİYE TİTAN AKADEMİ 1.TUR
    21:45 DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. THE MARMARA 1.TUR
           
    20 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GENYAP İNŞAAT ALA 1.TUR
    21:45 CLUB SPORİUM GÜRSOY GROUP 1.TUR

    haberin devamı >>
  • 12/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 20.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     GÜRPINAR SU BC CUP 20. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    2 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 DEFENDERS 41 78 EDY İNŞAAT AGR
    21:45 DİŞ HEKİMLİĞİ FAK. 43 46 GÜRSOY GROUP BGR
               
    3 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 İSTANBUL TIP FAK. 43 54 BARIŞ DOLAPDERE AGR
    21:45 BİZİMKENT DOĞA 65 66 ARMADA AGR
               
    4 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 GENYAP İNŞAAT 68 76 GÖZTEPE BASKET DGR
    21:45 GAZELLA YELKOVAN 63 68 VOGUE ESTETİK DGR
               
    5 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 ELİT AKADEMİ 70 66 İSTANBUL BAROSU DGR
    21:45 DARÜŞŞAFAKA MEZ. 61 80 KADIKÖY BELEDİYESİ CGR
               
    6 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:30 THE MARMARA 86 91 LİNERİS SOLUTİONS DGR
    21:45 TİTAN AKADEMİ 67 74 CLUB SPORİUM DGR

    haberin devamı >>
  • 12/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 20.HAFTA PANORAMASI
    GÜRPINAR BC CUP 20. HAFTA PANORAMASI
       
    HAFTANIN BEŞİ  
    SERKAN ÇALBAŞ CLUB SPORİUM
    HÜSEYİN ÖZDEMİR ELİT AKADEMİ
    ÇETİN YALIN EDY İNŞAAT
    ALPER BAHAR GÖZTEPE BASKET
    AYTEK GÜLÇETİL LİNERİS SOLUTİONS
       
    HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ  
    DENİZ DÖRTER VOGUE ESTETİK
    FATİH ÖZKAN KADIKÖY BELEDİYESİ
    GÖKHAN YAVUZ ARMADA
    TUNÇ ERLER GÜRSOY GROUP
    AKIN KIRCI BARIŞ DOLAPDERE
       
    HAFTANIN OYUNCUSU  
    MEHMET GÜLTEKİN LİNERİS SOLUTİONS
       
    HAFTANIN TAKIMI  
    ELİT AKADEMİ  
       
    HAFTANIN ANTRENÖRÜ  
    MURAT ŞAHİN BARIŞ DOLAPDERE
       
    HAFTANIN MAÇI  
    BİZİMKENT DOĞA & ARMADA MAÇI  
       
    HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI  
    EDY İNŞAAT  
       
    HAFTANIN HÜCUM TAKIMI  
    LİNERİS SOLUTİONS  

    haberin devamı >>
  • 12/04/2018
    GÜRPINAR SU BC CUP 2018 19.HAFTA PANORAMASI
    GÜRPINAR BC CUP 19. HAFTA PANORAMASI
       
    HAFTANIN BEŞİ  
    DENİZ ÖNDER KIRMIZI
    MUHAMMED SAFTER HAREMS TEAM
    ASİLCAN KUBALAŞ ÇAĞDAŞLAR
    MERİÇ ÇELİK HONEY BADGERS
    YAĞIZ İZMİTLİ KAAN
       
    HAFTANIN İKİNCİ BEŞİ  
    MÜRSEL HASPULAT TIBBİYE
    ÇAĞATAY BAYKENT MAVİ BİRLİK
    HÜSEYİN ŞİRİN OLD STARS
    UMUT CAN YILMAZ KAAN
    ARAS ÇAKMAK MSK
       
    HAFTANIN OYUNCUSU  
    BURAK ÖZAGAZAR SHELL
       
    HAFTANIN TAKIMI  
    SHELL  
       
    HAFTANIN ANTRENÖRÜ  
    EMRECAN DOMAÇ MSK
       
    HAFTANIN MAÇI  
    MAVİ BİRLİK & RİSİNG İNŞAAT MAÇI
       
    HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI  
    KAAN  
       
    HAFTANIN HÜCUM TAKIMI  
    ÇAĞDAŞLAR  

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
A TAKIM
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | BcCup
design