Lig |
Grup |
Tarih |
Salon |
A Takımı |
B Takımı |
Maç Sonucu |
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
30/04/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yugos Basket |
Remax Idea |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
30/04/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Team System |
İstanbul Barosu |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
26/04/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Körfez Dalgası |
Koşuyolu Basketbol |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
15/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çengelköy Basketbol |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
15/03/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kolombiya 2014 |
Acıbadem Basket |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
14/03/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Inferno |
Dinamo |
80 - 79 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
14/03/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Magic Ball |
Blues İstanbul |
76 - 90 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
13/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Vefa Goats |
Çıkmaz Basketbol |
42 - 79 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
13/03/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Efsane Spor Kulübü |
Heroes Team |
85 - 97 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
12/03/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Koşuyolu Basketbol |
Yugos Basket |
94 - 95 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
12/03/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu |
Körfez Dalgası |
83 - 48 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
11/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Takozlar Basketbol |
Yıldırımspor |
68 - 75 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
11/03/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
Team System |
62 - 70 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
11/03/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Pilates&Therapy |
Kaya juwelier |
82 - 79 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
08/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Etiya Basketball |
Purple Cobras |
44 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
08/03/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ekinata Group |
Şişli Spor Kulübü |
77 - 115 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
08/03/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elit Akademi |
Best Basketbol |
85 - 53 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
07/03/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çotanak |
Kingstanbul |
40 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
07/03/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yoğurtçu BK |
Goidea Bulls |
72 - 63 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
06/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Celtic Irish Pub |
Beşiktaş Topçuları |
60 - 65 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
06/03/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Cedars |
Çengelköy Basketbol |
56 - 57 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
06/03/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu (B) |
Darüşşafakalılar Derneği |
57 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
05/03/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İİSK West Global |
Takozlar Basketbol |
72 - 68 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
05/03/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Paşabahçe |
Rhinos |
65 - 38 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
04/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Blues İstanbul |
Teknik Grafit |
82 - 65 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
04/03/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
At Kafaları Supersonics |
Klan Caddebostan |
56 - 71 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
04/03/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu KSK |
UBA |
68 - 85 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
01/03/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Le Meridien |
Magic Ball |
31 - 48 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/03/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Dinamo |
Ekinata Group |
68 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/03/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Özgürlük JK |
Haydarpaşa Lisesi |
90 - 54 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/03/2024 - 20:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tulpars Basketbol |
Inferno |
82 - 96 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/03/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Şişli Spor Kulübü |
Efsane Spor Kulübü |
100 - 70 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
28/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Team System |
Pilates&Therapy |
86 - 91 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
28/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Körfez Dalgası |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
61 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
28/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yugos Basket |
İstanbul Barosu |
56 - 66 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
27/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çıkmaz Basketbol |
Darüşşafakalılar Derneği |
80 - 68 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
27/02/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Goidea Bulls |
Kolombiya 2014 |
75 - 71 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
26/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Beşiktaş Topçuları |
Paşabahçe |
59 - 61 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
26/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Remax Idea |
Koşuyolu Basketbol |
95 - 110 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
26/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kingstanbul |
İstanbul Barosu (B) |
59 - 55 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
23/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
İstanbul Cedars |
64 - 78 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
23/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çengelköy Basketbol |
Elit Akademi |
57 - 69 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
23/02/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Acıbadem Basket |
Çotanak |
81 - 57 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
22/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Vefa Goats |
Yoğurtçu BK |
51 - 102 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
22/02/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Best Basketbol |
Celtic Irish Pub |
70 - 60 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
21/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Pilates&Therapy |
Körfez Dalgası |
66 - 56 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
21/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teknik Grafit |
Le Meridien |
45 - 48 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
21/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
UBA |
Blues İstanbul |
59 - 85 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
20/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Klan Caddebostan |
İstanbul Barosu KSK |
63 - 56 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
20/02/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Takozlar Basketbol |
At Kafaları Supersonics |
64 - 70 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
19/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Rhinos |
Etiya Basketball |
56 - 53 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
19/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yıldırımspor |
İİSK West Global |
52 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
19/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ekinata Group |
Tulpars Basketbol |
61 - 55 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
16/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elit Akademi |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
66 - 39 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
16/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çotanak |
Goidea Bulls |
60 - 76 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
16/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çıkmaz Basketbol |
Yoğurtçu BK |
47 - 91 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
15/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
Yugos Basket |
75 - 81 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
15/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Darüşşafakalılar Derneği |
Kingstanbul |
50 - 78 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
14/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Inferno |
Özgürlük JK |
95 - 79 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
13/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Le Meridien |
UBA |
43 - 81 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
13/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu |
Remax Idea |
72 - 65 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
12/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu KSK |
Takozlar Basketbol |
52 - 70 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
12/02/2024 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
At Kafaları Supersonics |
Yıldırımspor |
78 - 55 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
09/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kolombiya 2014 |
Vefa Goats |
107 - 46 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
09/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Heroes Team |
Şişli Spor Kulübü |
64 - 80 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
09/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Efsane Spor Kulübü |
Dinamo |
77 - 92 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
08/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Celtic Irish Pub |
Çengelköy Basketbol |
79 - 67 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
08/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Remax Idea |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
53 - 73 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
08/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kaya juwelier |
Team System |
88 - 76 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
07/02/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Etiya Basketball |
Beşiktaş Topçuları |
52 - 54 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
07/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu (B) |
Acıbadem Basket |
68 - 54 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
06/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Blues İstanbul |
Klan Caddebostan |
92 - 71 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
06/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Purple Cobras |
Rhinos |
77 - 75 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
06/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Paşabahçe |
Best Basketbol |
66 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
05/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yıldırımspor |
İstanbul Barosu KSK |
56 - 58 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
05/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
Koşuyolu Basketbol |
69 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
05/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
UBA |
Magic Ball |
78 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
02/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Magic Ball |
Teknik Grafit |
52 - 69 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
02/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Körfez Dalgası |
Kaya juwelier |
69 - 91 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
01/02/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yugos Basket |
Pilates&Therapy |
70 - 80 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/02/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tulpars Basketbol |
Efsane Spor Kulübü |
106 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
01/02/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Koşuyolu Basketbol |
İstanbul Barosu |
76 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
31/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Haydarpaşa Lisesi |
Inferno |
62 - 104 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
31/01/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Dinamo |
Heroes Team |
79 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
31/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Özgürlük JK |
Ekinata Group |
78 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
30/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
Celtic Irish Pub |
58 - 53 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
30/01/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çengelköy Basketbol |
Paşabahçe |
90 - 58 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
30/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Best Basketbol |
Etiya Basketball |
65 - 47 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
29/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Beşiktaş Topçuları |
Purple Cobras |
70 - 66 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
29/01/2024 - 20:19 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Klan Caddebostan |
Le Meridien |
77 - 70 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
29/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Cedars |
Elit Akademi |
49 - 75 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
25/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Vefa Goats |
Çotanak |
52 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
25/01/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kingstanbul |
Çıkmaz Basketbol |
58 - 63 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
25/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İİSK West Global |
At Kafaları Supersonics |
49 - 54 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
24/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Acıbadem Basket |
Darüşşafakalılar Derneği |
75 - 65 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
24/01/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yoğurtçu BK |
Kolombiya 2014 |
80 - 81 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
24/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Goidea Bulls |
İstanbul Barosu (B) |
75 - 88 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
23/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Paşabahçe |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
48 - 87 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
23/01/2024 - 20:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Rhinos |
Beşiktaş Topçuları |
60 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
23/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Purple Cobras |
Best Basketbol |
52 - 84 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
22/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Takozlar Basketbol |
Blues İstanbul |
58 - 63 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
22/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Heroes Team |
Tulpars Basketbol |
72 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
22/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kaya juwelier |
Yugos Basket |
72 - 59 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
19/01/2024 - 19:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ekinata Group |
Haydarpaşa Lisesi |
88 - 67 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
19/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Pilates&Therapy |
Remax Idea |
87 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
18/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Le Meridien |
Takozlar Basketbol |
41 - 67 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
18/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Darüşşafakalılar Derneği |
Goidea Bulls |
69 - 84 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
17/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çıkmaz Basketbol |
Kolombiya 2014 |
62 - 66 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
17/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Blues İstanbul |
Yıldırımspor |
67 - 60 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
16/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çotanak |
Yoğurtçu BK |
53 - 70 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
16/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kingstanbul |
Acıbadem Basket |
62 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
15/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu KSK |
İİSK West Global |
63 - 53 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
15/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu (B) |
Vefa Goats |
56 - 48 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
12/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Şişli Spor Kulübü |
Dinamo |
68 - 47 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
12/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Best Basketbol |
Rhinos |
77 - 68 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
11/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Efsane Spor Kulübü |
Özgürlük JK |
75 - 73 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
11/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yıldırımspor |
Le Meridien |
65 - 43 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
10/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Team System |
Körfez Dalgası |
86 - 64 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
10/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teknik Grafit |
UBA |
61 - 71 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
09/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çengelköy Basketbol |
Purple Cobras |
81 - 46 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
09/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Acıbadem Basket |
Çıkmaz Basketbol |
84 - 61 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
08/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
Etiya Basketball |
62 - 33 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
08/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Koşuyolu Basketbol |
Pilates&Therapy |
62 - 52 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
05/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Takozlar Basketbol |
Magic Ball |
47 - 52 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
05/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Goidea Bulls |
Kingstanbul |
55 - 61 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
04/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
At Kafaları Supersonics |
İstanbul Barosu KSK |
68 - 75 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
04/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yoğurtçu BK |
İstanbul Barosu (B) |
92 - 59 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
03/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kolombiya 2014 |
Çotanak |
49 - 46 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
03/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Remax Idea |
Kaya juwelier |
60 - 91 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
02/01/2024 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Celtic Irish Pub |
İstanbul Cedars |
54 - 51 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
02/01/2024 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yugos Basket |
Team System |
89 - 82 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
29/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Acıbadem Basket |
Goidea Bulls |
81 - 64 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
29/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tulpars Basketbol |
Şişli Spor Kulübü |
87 - 82 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
28/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Le Meridien |
İİSK West Global |
39 - 72 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
28/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
68 - 56 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
27/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Haydarpaşa Lisesi |
Efsane Spor Kulübü |
65 - 73 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
27/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Özgürlük JK |
Heroes Team |
70 - 78 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
26/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Klan Caddebostan |
Teknik Grafit |
76 - 55 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
26/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Inferno |
Ekinata Group |
101 - 89 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
25/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Etiya Basketball |
İstanbul Cedars |
48 - 65 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
25/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Paşabahçe |
Elit Akademi |
35 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
22/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Blues İstanbul |
At Kafaları Supersonics |
59 - 51 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
22/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Purple Cobras |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
45 - 49 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
21/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Magic Ball |
Yıldırımspor |
81 - 57 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
21/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu (B) |
Kolombiya 2014 |
70 - 73 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
20/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Vefa Goats |
Darüşşafakalılar Derneği |
58 - 83 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
20/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çıkmaz Basketbol |
Çotanak |
66 - 50 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
19/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kaya juwelier |
Koşuyolu Basketbol |
73 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
19/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Pilates&Therapy |
İstanbul Barosu |
55 - 67 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
18/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Rhinos |
Çengelköy Basketbol |
44 - 59 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
18/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Beşiktaş Topçuları |
Best Basketbol |
34 - 31 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
15/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Şişli Spor Kulübü |
Özgürlük JK |
108 - 94 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
15/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
At Kafaları Supersonics |
Le Meridien |
65 - 58 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
14/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elit Akademi |
Etiya Basketball |
77 - 34 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
14/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Heroes Team |
Haydarpaşa Lisesi |
101 - 42 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
13/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Körfez Dalgası |
Yugos Basket |
64 - 67 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
13/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
UBA |
Klan Caddebostan |
79 - 69 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
12/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Celtic Irish Pub |
Paşabahçe |
81 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
12/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kingstanbul |
Vefa Goats |
69 - 42 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
11/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Team System |
Remax Idea |
88 - 46 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
11/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Efsane Spor Kulübü |
Inferno |
69 - 90 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
08/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teknik Grafit |
Takozlar Basketbol |
58 - 48 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
08/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Dinamo |
Tulpars Basketbol |
77 - 67 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
07/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu KSK |
Blues İstanbul |
41 - 76 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
07/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Darüşşafakalılar Derneği |
Yoğurtçu BK |
47 - 74 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
06/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Goidea Bulls |
Çıkmaz Basketbol |
73 - 71 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
06/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çotanak |
İstanbul Barosu (B) |
60 - 75 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
05/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çengelköy Basketbol |
Beşiktaş Topçuları |
71 - 57 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
05/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Barosu |
Kaya juwelier |
68 - 73 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
04/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Cedars |
Purple Cobras |
73 - 44 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
04/12/2023 - 21:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İİSK West Global |
Magic Ball |
67 - 54 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/12/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Özgürlük JK |
Dinamo |
77 - 46 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
01/12/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ekinata Group |
Efsane Spor Kulübü |
71 - 66 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
30/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elit Akademi |
Celtic Irish Pub |
78 - 77 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
30/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Inferno |
Heroes Team |
55 - 62 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
29/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yıldırımspor |
Teknik Grafit |
58 - 63 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
29/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Takozlar Basketbol |
UBA |
62 - 84 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
28/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Cedars |
Paşabahçe |
58 - 44 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
28/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İİSK West Global |
Blues İstanbul |
63 - 72 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 B GR |
27/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Haydarpaşa Lisesi |
Şişli Spor Kulübü |
38 - 86 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
27/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Vefa Goats |
Acıbadem Basket |
38 - 102 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
24/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Hukuk Fakültesi |
Rhinos |
84 - 51 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
24/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Remax Idea |
Körfez Dalgası |
49 - 63 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
23/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Koşuyolu Basketbol |
Team System |
51 - 50 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
23/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yoğurtçu BK |
Kingstanbul |
70 - 45 |
Maç Detayı
|
DIVISION 1 |
DIVISION 1 A GR |
22/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Elidemir Mutfak Sanatlari |
Pilates&Therapy |
61 - 46 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 A GR |
22/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Çengelköy Basketbol |
Etiya Basketball |
60 - 43 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 C GR |
21/11/2023 - 20:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Kolombiya 2014 |
Darüşşafakalılar Derneği |
74 - 76 |
Maç Detayı
|
DIVISION 2 |
DIVISION 2 B GR |
21/11/2023 - 21:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Klan Caddebostan |
Magic Ball |
104 - 61 |
Maç Detayı
|